ODKRYWAMY TALENTY

Nasza Szkoła bierze udział  w realizacji projektu „Szkoła Odkrywców Talentów.”

Otrzymaliśmy certyfikat, co oznacza, że właściwie pracujemy z uczniami, aby pomóc im odkrywać talenty, pasje i zdolności.

21 marca 2013 r. zostaliśmy nominowani do nagrody wśród  Szkół Odkrywców Talentów w całej Polsce.

Kilka słów o projekcie i jego założeniach

Projekt polega na opracowaniu i wdrożeniu kompleksowego systemu pracy z uczniem zdolnym.

PLANOWANE OBSZARY DZIAŁAŃ  (za  Ośrodkiem Rozwoju Edukacji)

• Badanie istniejącego systemu wspierania ucznia zdolnego, czyli kompleksowa analiza rozwiązań. Opracowanie założeń wspierania ucznia zdolnego, zapewnienie systemowej pracy z uczniami zdolnymi.
  • Ułatwienie wdrożenia systemu pracy z uczniem zdolnym, w tym między innymi upowszechnianie dobrych praktyk w zakresie wspierania uczniów szczególnie uzdolnionych. Działania planowane są w całym okresie trwania projektu, czyli w latach 2010-2013.

W tym roku szkolnym podjęliśmy się realizacji zadania polegającego na rozwijaniu zainteresowań i zdolności uczniów w młodszym wieku szkolnym, ze szczególnym uwzględnieniem dziecka sześcioletniego w szkole.

Użytkownicy Online: 1