Drodzy Rodzice!!! w roku szkolnym 2020/2021 stołówka szkolna rozpocznie serwowanie obiadów z dniem 07.09.2020 rok – tj. poniedziałek, koszt 1 obiadu 4,50 zł. ( koszty mogą ulec w roku szkolnym zmianie, jeżeli wzrosną koszty wyżywienia).
Rodzice , którzy pragną by ich dziecko spożywało obiady proszeni są o pobranie ( załączniki )
• Umowy x 2 egzemplarze
• Deklaracja x 1 egzemplarz
wypełnienie i podpisanie w/wym. dokumentów, oraz odesłanie ich za pomocą ;
– lub osobiście z zachowaniem wszystkich rygorów sanitarno- epidemiologicznych
Po dokonaniu powyższych formalności ,dziecko Państwa będzie mogło korzystać z obiadów
w naszej stołówce.

W związku z panującą sytuacją epidemiologiczną harmonogram wydawanych obiadów, będzie ustalany dla poszczególnych klas po zakończonych zapisach. Zostanie wywieszony na tablicy informacyjnej budynek ,,A” i budynek ,,B” oraz w klasach.