Mistrzostwa Szkoły w Halowej Piłce Nożnej

W ubiegłym tygodniu w naszej szkole zorganizowano Mistrzostwa Szkoły w Halowej Piłce Nożnej.
Reprezentanci poszczególnych klas, spotkali się w czwartkowe popołudnie, by rozegrać eliminacje w celu wyłonienia najlepszej drużyny z poziomu klas IV, V, VI, VII oraz VIII. Drużyny grały na boisku w składach cztero-osobowych. Skład reprezentacji klasy mógł być poszerzony także o dziewczyny. Po zaciętych pojedynkach, czasami losy zwycięstwa ważyły się do ostatniej sekundy, do finału zakwalifikowały się drużyny z klas: 4c, 5c, 7a i 8b.
W finale, niestety nie uczestniczyli w nim reprezentanci klasy 8b, mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Mistrzem Szkoły (i to po raz drugi z rzędu), zostali zawodnicy klasy 5c. Na drugim miejscu podium stanęli zawodnicy klasy 7a. A miejsce trzecie przypadło zawodnikom z klasy 4c. Ale należy bardzo pochwalić ich wolę walki oraz postawę kibiców z tej klasy, uczestniczących w naszej zabawie do samego końca.
Cieszy także fakt, że w reprezentacjach klas, odnajdują się również przedstawiciele naszych klas sportowych o profilu szachowym.
Dziękujemy wszystkim za sportowa postawę i zapraszamy za rok!

NAJLEPSZY KIBIC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ORGANIZATOR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZWYCIĘZCY: