GWIAZDKA DLA KAMERUNU!

18 grudnia w naszej szkole odbędzie się jarmark świąteczny.  Dochód chcemy w tym roku przeznaczyć dla  szkoły  w Kamerunie, z którą współpracujemy w ramach Międzynarodowego Projektu Edukacyjno – Humanitarnego „Face to Face with the World.”

Sytuacja materialna i edukacyjna dzieci w Kamerunie jest bardzo zła. Większość dzieci nie ma możliwości kształcenia ze względu na ubóstwo rodziców,  choć czesne za cały rok szkolny wynosi w przeliczeniu na złotówki 400 zł. Nasi mali przyjaciele potrzebują właściwie wszystkiego podręczników, zeszytów, przyborów szkolnych. Mimo, że często muszą ciężko pracować i posiadają niewiele,  zawsze kiedy możemy zobaczyć się on -line są uśmiechnięci i bardzo szczęśliwi.

Nie czekaj włącz się do akcji, podaruj dzieciom z Kamerunu  gwiazdkę w te święta!!!