8 listopada po raz kolejny odbyła się u nas akcja pod hasłem „Dzień na biało – czerwono”, która była związana z 100. rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę.

Samorząd Uczniowski oraz Koło Małych Historyków zaproponowały kolejny w bieżącym roku happening w ramach projektu „Dzień bez mundurka”. Tym razem wszyscy chętni mieli ubrać się na biało – czerwono lub mieć na sobie elementy stroju w kolorach polskiej flagi. Dzięki temu przypomnieliśmy sobie o nadchodzącym Święcie Niepodległości, a było to o tyle ważne, że w bieżącym roku obchodzimy przecież 100. rocznicę odzyskania suwerenności przez naszą Ojczyznę. Pomysłodawców ucieszył fakt, że do wspólnej akcji przystąpiło wielu uczniów z różnych klas oraz część nauczycieli. Dziękujemy!