KOŁA ZAINTERESOWAŃ

W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

 

Kółko ortograficzne
środa godz. 13:50-14:35
Prowadząca: pani Monika Sierny-Pierchała

Kółko z języka polskiego
czwartek godz. 13:50-14:35, sala nr 10 (kl. IV)
piątek godz. 13:50-14:35, sala nr 7 (kl. VI)
Prowadząca: pani Weronika Marciniak-Ledwoń

Koło humanistyczne
środa godz. 14:45-15:30, sala nr 4 (kl. V b i V c)
Prowadząca: pani Natalia Hyla

Zajęcia dodatkowe z języka polskiego
piątek godz. 7:10-7:55, sala nr 5 (kl. VII a)
czwartek godz. 14:45-15:30, sala nr 13 (kl. VII b)
Prowadząca: pani Natalia Hyla

Kółka polonistyczne
poniedziałek godz. 8:00-8:45, biblioteka (kl. VI c)
wtorek godz. 13:50-14:35, sala nr 4 (kl. IV bs)
środa godz. 13:50-14:35, sala nr 6 (kl. IV a)
Prowadząca: pani Małgorzata Ucher

Kółko matematyczne
wtorek godz. 13:50-14:35, sala nr 6 (kl. IV a i IV b)
środa godz. 13:50-14:35, sala nr 6 (kl. V a i V b)
Prowadząca: pani Weronika Piekoszowska

Kółko matematyczno-wyrównawcze
środa godz. 8:00-8:45, sala nr 15 (kl. VI a)
Prowadząca: pani Weronika Piekoszowska

Zajęcia dodatkowe z matematyki
czwartek godz. 7:10-7:55, sala nr 6 (kl. IV a, IV b, V a, V b, VI a)
Prowadząca: pani Weronika Piekoszowska

Kółko przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty
czwartek godz. 14:45-15:30 (kl. VIII a)
piątek godz. 8:00-8:45 (kl. VIII b)
Prowadząca: pani Aurelia Hajka

Kółko matematyczne
poniedziałek godz. 14:45-15:30 (kl. VII a i VII b)
poniedziałek godz. 8:00-8:45 (kl. VI b)
Prowadząca: pani Aurelia Hajka

Kółko matematyczne
poniedziałek godz. 15:30-16:40 (kl. V i VI)
Prowadząca: pani Marianna Tymrakiewicz

Kółko matematyczno-wyrównawcze
czwartek godz. 7:10-7:55 (kl. V c)
Prowadząca: pani Marianna Tymrakiewicz

Kółko matematyczno-fizyczno-chemiczne
czwartek godz. 7:15-8:00 (kl. VII a)
piątek godz. 7:15-8:00 (kl. VII b)
Prowadząca: pani Alina Dąb

Koło szachowe
środa, świetlica (grupa przedszkolna)
Prowadzący: pan Krzysztof Wołyński

Koło szachowe
czwartek godz. 12:30-13:15 (kl. I-III)
Prowadząca: pani Marianna Tymrakiewicz

SKS
wtorek godz. 8:00-9:00 (kl. I-III)
czwartek godz. 11:40-12:40 (kl. I-III)
Prowadząca: pani Iwona Szymik

SKS
poniedziałek godz. 14:35-15:35 (kl. IV-VIII)
piątek godz. 13:30-14:30 (kl. IV-VIII)
Prowadząca: pani Zofia Troszka

SKS
wtorek godz. 11:30-12:30 (kl. I-III)
środa godz. 11:30-12:30 (kl. I-III)
Prowadzący: pan Michał Szłapka

Koło przyrodnicze
poniedziałek godz. 13:50-14:35
Prowadząca: pani Daria Rzepka

Koło biologiczne
wtorek godz. 14:45-15:30
Prowadząca: pani Ilona Bajcer

Zajęcia plastyczno-taneczne
piątek godz. 11:30-12:15, sala nr 23
Prowadząca: pani Jolanta Pastuszka

Kółko plastyczne
wtorek godz. 8:00-8:45 (kl. III b)
Prowadząca: pani Teresa Teśner-Sich

Kółko matematyczne
wtorek godz. 8:00-8:45, świetlica (kl. II)
Prowadząca: pani Ewa Bednarek

Kółko pierwszej pomocy przedmedycznej
czwartek godz. 11:35-12:20, sala nr 22
Prowadząca: pani Alina Suchanek