Drodzy uczniowie, Szanowni Państwo, nauczyciele, rodzice!

Dzień zakończenia roku szkolnego to najpiękniejszy dzień  w roku szkolnym. Każdy bowiem z niecierpliwością czeka na ostatni dzwonek i słowa Pani Dyrektor:

”Rok szkolny 2019/2020 uważam za zakończony!”.

Cieszymy się, że wszyscy  w dobrej kondycji dobrnęliśmy do tego momentu.

Mamy nadzieję, że jesteście zadowoleni i dumni ze stopni, jakie widnieją na Waszych świadectwach.

Nikt z nas wcześniej nie spodziewał się, że ten etap edukacji zamiast w szkolnych ławkach, zmuszeni będziemy dokończyć, zasiadając przed monitorami komputerów we własnych domach.Po dziesięciu miesiącach bardzo wytężonej pracy, szczególnie w tym wyjątkowym czasie ogólnokrajowej kwarantanny, nadszedł wyczekiwany przez wszystkich czas wakacji. Czas odpoczynku od nauki i porannego wstawania.

Słowa podziękowania kierujemy do Nauczycieli i Rodziców, którzy z ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem inspirowali młodych ludzi do zdobywania wie

dzy oraz wspierali mądrym i radami i wskazówkami.Dziękujemy za całoroczny wysiłek i współpracę. Tylko harmonijne, jednolite działania przynoszą oczekiwane rezultaty.

Moi drodzy uczniowie!

Dziękujemy Wam za starania na każdym polu: edukacyjnym, wychowawczym i sportowym.

Życzę, by nadchodzące wakacje były radosne i pełne niezapomnianych wrażeń. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze i bezpiecznie na złocistych plażach, w górach czy nad jeziorami.

Wierzę, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, z zapasem sił i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne ZSzP nr 10 w Rybniku