UWAGA!  Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

UWAGA!

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Zawieszenie zajęć w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych zostało przedłużone do 10 kwietnia br.

20 marca br. Ministerstwo Edukacji Narodowej wprowadziło przepisy, dzięki którym możliwe jest prowadzenie kształcenia na odległość w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID- 19.

Nowe przepisy będą obowiązywały od 25 marca 2020 r. do 10 kwietnia 2020 r.

W obecnej, trudnej sytuacji epidemiologicznej w kraju zdalne nauczanie stało się koniecznością. Wiem, że wychowanie i edukacja w takiej formie to ogromna trudność zarówno dla Państwa, uczniów, jak i nauczycieli. Dlatego niezbędna jest wyjątkowa współpraca, zaufanie, wyrozumiałość i cierpliwość. Uprzejmie proszę o codzienne sprawdzanie dziennika elektronicznego, stały kontakt z nauczycielami oraz zgłaszanie wszelkich problemów wychowawcom klas. Ufam, że uczniowie, przy naszym wsparciu, zaangażowaniu i pomocy, doskonale poradzą sobie z nauką w domu.

Dbajmy o siebie i swoich najbliższych. Pamiętajmy o podstawowych zasadach higieny. Zachęcam do sprawdzania na bieżąco informacji zamieszczanych przez Ministerstwo Zdrowia, Główny Inspektorat Sanitarny oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Będziemy się starali zamieszczać na naszej stronie internetowej wszelkie nowe informacje dotyczące obecnej sytuacji.

Ewa Jankowska

Dyrektor ZSzP nr 10 w Rybniku