RYBNICKI PRYMUS 2019
Dnia 12 czerwca w OPP Zespół Przygoda w Rybniku najzdolniejsi uczniowie rybnickich placówek oświatowych otrzymali z rąk wiceprezydenta Miasta Rybnika Wojciech Świerkosza nagrody Rybnickiego Prymusa.
Uczniowie naszej szkoły zostali wyróżnieni za:
– III miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Szkół Postawowych w szachach (Igrzyska Dzieci)
Skład reprezentacji to: Zuzanna Okruta, Kamil Łysakowski, Stanisław Potyra, Michał Rożek i Piotr Łysakowski.
– II miejsce w Finale Igrzysk Dzieci Województwa Śląskiego w koszykówce dziewcząt
Skład reprezentacji to: Julia Jargoń, Aleksandra NAkielska, Anna Marciniak, Klaudia Keller, Oliwia Keller, Klaudia Bochenek, Maja Pawela, Antonina Skiba, Karolina Fałat, Hanna Jankowska, Julia Piechaczek, Michalina Werner, Kinga Mazurek i Julia Bolka.
– Liliana Buchalska Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych.