Festyn w ZSzP 10
W piątkowe popołudnie na szkolnym boisku – tańce, śpiewy, hulanki i swawole. A wszystko to dlatego, że Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10 bawił się na dorocznym festynie. To już dwudziesty szósty raz, kiedy uczniowie, rodzice, grono pedagogiczne i sympatycy naszej placówki mieli okazję spotkać się, by przy dobrej pogodzie, smacznym cieście, grochówce i kiełbasce zobaczyć uczniowskie występy na scenie. Nie zabrakło też innych atrakcji: rodzinnego turnieju szachowego, pokazu szermierki, sztuk walki, młodych rybnickich zawodników żużla, ekwipunku straży pożarnej i wielu innych. Także tradycyjna szkolna loteria fantowa dostarczyła wielu emocji. Poznaliśmy również laureata uczniowskiego plebiscytu na najlepszego nauczyciela. W tym roku tytuł ten przypadł panu Arkadiuszowi Michalakowi. Serdecznie gratulujemy zwycięzcy. Czekamy na moc atrakcji w przyszłym roku!