Srebrne koszykarki
Koszykarki naszej szkoły zdobyły srebrne medale podczas Finału Wojewódzkiego Igrzysk Dzieci (rocznik 2006 i młodsze). Podczas turnieju, który odbył się 6 maja w Sosnowcu nasze uczennice w pierwszym spotkaniu pokonały Szkołę Podstawową nr 44 z Bytomia 47:17 i tym samym awansowały do meczu o 1 miejsce. W drugiej parze turnieju SP nr 1 z Wisły wygrała z SP nr 45 z Sosnowca. W wielkim finale tegorocznych rozgrywek nasze zawodniczki musiały uznać wyższość rówieśniczek z Wisły, przegrały 21:42 i tym samym zakończyły udział  w finale na wspaniałym 2 miejscu. Opiekunami zespołu są panie: Zofia Troszka i Iwona Szymik.
W turnieju finałowym barw szkoły broniły: Julia Jargoń, Karolina Fałat, Aleksandra Nakielska, Klaudia Keller, Klaudia Bochenek, Anna Marciniak, Michalina Werner, Julia Bolka, Kinga Mazurek, Hanna Jankowska, Antonina Skiba i Oliwia Keller.