Sukcesy koszykarek

W czwartek 14 marca w Szkole Podstawowej nr 5 w Rybniku odbył się „mały” finał miejski w koszykówce dziewczyn klas 7 i 8 oraz 3 gimnazjalnych. W turnieju wystąpiły cztery zespoły, które wcześniej w turniejach eliminacyjnych zajęły pierwsze dwa miejsca. Oczywiście, wśród finalistów była i nasza szkolna reprezentacja, która w pierwszym meczu pokonała SP nr 9 45:16. W meczu o 1 miejsce w „małego” finału nasze koszykarki wysoko pokonały SP nr 34 60:16 i zostały tym samym zwycięzcą tego turnieju. W meczu o 1 miejsce w Rybniku zagramy z uczennicami 3 gimnazjalnej, koszykarskiej klasy sportowej Zespołu Szkół Sportowych w Rybniku. Opiekunem zespołu jest pani Zofia Troszka. Gratulujemy całej drużynie i życzymy powodzenia w pojedynku z ZSS.